ZADAJ PYTANIE
tel.: 75 646 02 22
jagniatkow@jagniatkow.org.pl
Zespół
      

Sławek Wieteska -  W 2007 roku przyjechał jako przedstawiciel handlowy do Fundacji Merkury w Wałbrzychu i tak już pozostał w świecie organizacji pozarządowych. Od 2010 roku Prezes Fundacji Jagniątków. W swojej codziennej pracy zajmuje się głównie doradztwem dla organiazcji pozarządowych i spółdzielni socjalnych. Pomaga organizacjom w tworzeniu produktu społecznego i pozyskiwaniu środków na działalność. Sam jest autorem kilkunastu projektów finansowanych ze środków publicznych.

Prywatnie pasjonat jedzenia, gotowania i górskich krajobrazów. 

e-maill: jagniatkow@jagniatkow.org.pl


 

      
Aneta Cieplińska- 9 lat temu opuściła Wrocław i ostatecznie  osiadła w Jeleniej Górze. Szukając miejsca, gdzie wykorzysta swoje liczne, acz bliżej niesprecyzowane talenty, rozpoczęła przygodę w świecie organizacji pozarządowych, a dokładnie, w Fundacji "Jagniątków". Od 2012 r. animatorka i doradczyni w Inkubatorze NGO prowadzonym przez  Fundację "Jagniątków", a po drodze współrealizatorka kilku udanych projektów w dziedzinach związanych z wolontariatem, seniorami, współpracą z samorządem. Z powodu bliskości gór, pól i lasów po pracy udaje się w teren na rowerze, nartach lub zwyczajnie pobiegać. Z wykształcenia mgr inż. rolnictwa, co tłumaczy zamiłowanie do przyrody i wiejskich krajobrazów.
 
e-mail: aneta.cieplinska@jagniatkow.org.pl

 

 

Wioleta Bastaod 2007 roku związana z organizacjami pozarządowymi w Jeleniej Górze. Realizowała kilkanaście projektów społecznych, głównie w obszarze rozwoju społeczeństwa lokalnego i integracji społeczno- zawodowej osób marginalizowanych. W Fundacji „Jagniątków” od 2017 roku, jak przystało na polonistkę z wykształcenia, zajmuje się m.in. pilnowaniem faktur i budżetu. Mama dwójki dzieci i kota, w wolnym czasie czyta książki i usilnie próbuje się nauczyć angielskiego.

 

e-mail: wioleta.basta@jagniatkow.org.pl

 


 

 
 
Maciej Zawierucha -  Przekraczając granice administracyjne Jeleniej Góry staje się  doradcą i animatorem organizacji pozarządowych w inkubatorze NGO prowadzonym przez Fundację Jagniątków.  W domu  mąż Marty i tata Stasia, Hani i Krzysia oraz producent lokalny prowadzący wspólnie z żoną Ziołową Zagrodę Edukacyjną i Zielone Laboratorium, które skupiają się na odtworzeniu tradycji zielarskich  na Dolnym Śląsku oraz warsztatach wytwarzania naturalnych kosmetyków. 
Jeżeli zostanie mu trochę czasu  to angażuje się w Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Rzeszówek i wielu innych. Moderator Odnowy Wsi aktywnie włączający się w realizację programu Odnowy Wsi Dolnośląskiej zarówno jako moderator jak i członek grupy odnowy wsi w swojej miejscowości (od 2009r). Wykształcenie małoważne (administratywistyczne), twierdzi że liczy się doświadczenie w pozarządówce- 10 lat.
 
e-mail: maciej.zawierucha@jagniatkow.org.pl

 

 

 

 

 

 

Partnerzy
Fundacja Jagniątków 2015
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl